کارآفرینی گردشگری در دانشگاه تهران

کارآفرینی گردشگری در دانشگاه تهران

لذت سفر: کنفرانس ˮکارآفرینی اجتماعی با رویکرد گردشگریˮ در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران انجام می شود.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، دکتر غلامحیدر ابراهیم بای سلامی ـ دبیر علمی کنفرانس کارآفرینی اجتماعی با رویکرد گردشگری ـ اظهار داشت: این کنفرانس در امتداد تحقق اهداف راهبردی دانشگاه تهران در خصوص مسؤولیت پذیری اجتماعی و ضرورت کارآفرینی اجتماعی و همین طور پیشرفت، عدالت اجتماعی و پایداری و حفظ محیط زیست و توسعه گردشگری در ایران، بعنوان یکی از رسته های اصلی این راهبرد و ساماندهی دانش و تحقیقات در این خصوص و هماهنگی برای سیاست گذاری، آموزش مفاهیم جدید و راهبردی، برنامه ریزی و کمک به تدوین برنامه هفتم توسعه اقتصادی اجتماعی ایران برگزار می گردد.
محورهای کنفرانس شاملِ "کارآفرینی اجتماعی و جامعه پایدار و هوشمند"، "کارآفرینی اجتماعی و گردشگری پایدار (اشتغالزایی، فقرزدایی، توانمندسازی وکاهش نابرابری) "، "توسعه مقاصد گردشگری پایدار، حفظ محیط زیست و مصرف بهینه آب"، "اقتصاد مشارکتی، نوآوری و تکنولوژی های جدید در گردشگری پایدار"، "فرصت های کار آفرینانه در گردشگری ورزشی و سلامت" است.
اهداف این کنفرانس که برای اولین بار از طرف دانشگاه تهران برگزار می شود، کمک به ساماندهی دانش، سیاستگذاری و برنامه ریزی برای توسعه کارآفرینی اجتماعی، مسؤولیت اجتماعی، توسعه گردشگری پایدار و آمایش سرزمین برمبنای نوآوری و استفاده از تکنولوژی های جدید در آستانه برنامه هفتم توسعه اقتصادی و اجتماعی اعلام شده است.
این کنفرانس به ریاست جهانگیر یدالهی فارسی برگزار می گردد و غلامحیدر ابراهیم بای سلامی، دبیر علمی و سیدمهران جوادی نیا، دبیر اجرائی این کنفرانس هستند.
آخرین زمان ارسال مقاله ها به این کنفرانس نیز پانزدهم دی ماه ۱۴۰۰ اعلام شده است، مقاله ها به آدرس ایمیل Set.conf@ut.ac.ir باید فرستاده شود. این کنفرانس مقرر است ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ اجرا شود.
منبع:

1400/10/01
22:14:29
5.0 / 5
901
تگهای خبر: آموزش , برنامه , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر