كانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام كرد

تخفیف ۱۵درصدی صدور گواهی نامه بین المللی رانندگی

تخفیف ۱۵درصدی صدور گواهی نامه بین المللی رانندگی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت هشتاد و پنجمین سالگرد عضویت در فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی، گواهی نامه بین المللی رانندگی را با 15درصد تخفیف به متقاضیان عرضه می کند.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، حسین اربابی، مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، بعنوان مرجع رسمی صدور گواهی نامه بین المللی رانندگی در ایران، در این زمینه اظهار داشت: متقاضیان دریافت گواهی نامه بین المللی رانندگی می توانند از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ با ارائه گواهی نامه رانندگی ملی با اعتبار حداقل ۳۳ روز، برای گواهی نامه بین المللی یک ساله و اعتبار حداقل سه سال، از ۱۵درصد تخفیف برخوردار شوند.
نام و مشخصات دفاتر مستقیم و نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و سایر استانها در وب سایت رسمی کانون به آدرس WWW.TACI.IR در بخش (فهرست نمایندگی ها در تهران) و (فهرست نمایندگی ها در سراسر کشور) قابل مشاهده می باشد.
روش دیگر صدور این سند بین المللی به روش آنلاین و ثبت درخواست در سامانه اینترنتی به آدرس https: //idp.taci.ir/ است.
دارندگان گواهی نامه بین المللی رانندگی یک یا سه ساله (بنا به درخواست متقاضی) می توانند با استناد به کنوانسیون های ۱۹۴۹ وین و ۱۹۶۸ ژنو، در کشورهای عضو کنوانسیون های یاد شده، همین طور عضو فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) رانندگی کنند.
منبع:

1399/12/24
13:02:07
0.0 / 5
983
تگهای خبر: اینترنت , باستانی , ثبت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر