بزرگترین بازارچه هنری خاورمیانه ۱۹ دی افتتاح می شود

بزرگترین بازارچه هنری خاورمیانه ۱۹ دی افتتاح می شود

به گزارش لذت سفر جمعه ۱۲ دی بازار پروانه بعنوان بزرگترین بازارچه هنری، صنایع دستی و آنتیک در سطح ایران و خاورمیانه به صورت پیش گشایش و جمعه ۱۹ دی با حضور مسؤلان به صورت رسمی افتتاح می شود.


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی اراضی گردشگری عباس آباد، جمعه بازار پروانه که با سابقه ۲۰ ساله بعنوان بزرگترین بازارچه هنری، صنایع دستی و آنتیک در سطح ایران و خاورمیانه به حساب می آید بعد از توقف یکساله در باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بازگشایی می شود.
ازاین رو گزارش و بعد از امضای تفاهم نامه صورت گرفته درخلال شرکت نوسازی عباس آباد، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت سامان دهی صنایع و مشاغل شهر، جمعه بازار پروانه با تکیه بر صنایع دستی و هنری در باغ هنر بازگشایی و هنرمندان در این فضا به ارائه محصولات هنری خود می پردازند.
بعد از تعطیلی جمعه بازار پارکینگ پروانه حدود ۱۳۰۰ غرفه دار کارآفرین و هنرمند این مجموعه که عموما فقط از همین طریق امرار معاش می نمودند، گرفتار مشکل شدند.
گفتنی است جمعه ۱۲ دی این بازار به صورت پیش گشایش و جمعه ۱۹ دی با حضور مسؤلان به صورت رسمی افتتاح می گردد. جمعه بازار پروانه قرار بود در آبان ماه سالجاری افتتاح شود که بنا به بخشنامه و اعلام ستاد ملی کرونا در خصوص تعطیلی تجمعات به تعویق افتاد.منبع:

1399/10/10
16:10:32
0.0 / 5
1118
تگهای خبر: شركت , شهر , صنایع دستی , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر