جراحی یك گردشگر ایتالیایی در ماكو

جراحی یك گردشگر ایتالیایی در ماكو

به گزارش لذت سفر آذربایجان غربی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماكو از بستری یك توریست ایتالیایی به سبب بیمار شدن در جریان سفر به ایران آگاهی داد و اظهار داشت: این توریست به صورت ویژه در بیمارستان فجر این شهرستان بستری و مورد جراحی قرار گرفت.


علی خورابلو، در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: پاسکوال داوری، گردشگر تبعه ایتالیایی که سه روز در میهمان سرای جهانگردی ماکو اقامت داشت به سبب عارضه درد شکم با همراهی مدیر میهمان سرای جهانگردی به اورژانس بیمارستان فجر این شهرستان مراجعه می کند و بعد از بررسی پزشکان با تشخیص انسداد روده، بستری و تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
وی ادامه داد: برحسب میهمان نوازی کادر درمان بیمارستان و مدیر شبکه بهداشت شهرستان علی رغم مشکلات زیاد کاری ناشی از کرونا به صورت ویژه و حسب وظیفه پزشکی مبادرت به جراحی وی کردند.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماکو افزود: این اداره با همراهی کارشناس گردشگری و مترجم زبان سازمان منطقه آزاد و مدیر مهمانسرای جهانگردی در طول مدت بستری از گردشگر ایتالیایی عیادت و دلجویی کردند.
وی با ابراز خرسندی از حال عمومی مناسب "پاسکوال داوری" و ترخیص وی از بیمارستان اشاره کرد: گردشگر ایتالیایی اخلاق میهمان داری ایرانیان را بی مثال قلمداد کرده و بعد از دو روز بستری در بیمارستان و طی پنج روز دوره نقاهت در میهمان سرای جهانگردی عازم تهران شد تا به کشور ایتالیا برگردد.
بگفته خورابلو، هدف وی از مسافرت به ایران امور شخصی بوده است.
منبع:

1399/08/24
14:31:15
5.0 / 5
1481
تگهای خبر: پزشك , توریست , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر