۱۵ یادمان دفاع مقدس بعنوان آثار ملی دفاع مقدس ثبت شده است

۱۵ یادمان دفاع مقدس بعنوان آثار ملی دفاع مقدس ثبت شده است

به گزارش لذت سفر دبیر ستاد مركزی راهیان نور كشور اظهار داشت: هم اكنون در تعداد زیادی از یادمان هایمان در استان های مختلف به علت عدم ورود زائرین، مشغول كارهای زیرساختی هستیم.به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، سردار نادر ادیبی با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان نمود: در این هفته برای عرضه دستاوردها به جوانان کشورمان، نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در تهران و همینطور نمایشگاه هایی را در استان ها برگزار شده است.

وی تصریح کرد: با هماهنگی که با وزارت میراث فرهنگی و گردشگری داشته ایم، ۱۵ یادمان دفاع مقدس بعنوان آثار ملی دفاع مقدس ثبت شده است. هم اکنون در تعداد خیلی از یادمان هایمان در استان های مختلف به علت حضور نداشتن زائرین، مشغول کارهای زیرساختی هستیم.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور درباره اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور، توضیح داد: با عنایت به این که خویش را مکلف به اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا می دانیم، در همان روزهای ابتدایی شیوع کرونا، اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی متوقف گردید.

سردار ادیبی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا زمینه سفر ایمن مردم به مناطق عملیاتی را فراهم نماییم، خاطرنشان کرد: طرح هایی پیشبینی شده و با تصویب مراجع ذیربط، حضور زائرین در مناطق عملیاتی به صورت گام به گام فراهم خواهد شد. برنامه های دیگری برای زیارت مجازی زائرین از مناطق عملیاتی در این شرایط در نظر گرفته شده و در حال اجراست.

منبع:

1399/07/09
09:19:10
5.0 / 5
1869
تگهای خبر: ثبت , زیارت , سفر , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر