در حاشیه صد و دوازدهمین نشست شورای اجرایی انجام گرفت؛

حضور مجازی مدیركل بازاریابی و تبلیغات گردشگری در وبینار سازمان جهانی گردشگری

حضور مجازی مدیركل بازاریابی و تبلیغات گردشگری در وبینار سازمان جهانی گردشگری

لذت سفر: مدیر كل بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به صورت مجازی در وبینار كمیته اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری شركت كرد.به گزارش روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این جلسه که روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه در شهر «تفلیس» پایتخت کشور «گرجستان» و در حاشیه ۱۱۲ نشست شورای اجرایی برگزار شد؛ آخرین راهکارهای پیشنهادی برای ایجاد ارتباطات موثر میان اعضاء و درخواست های جدید عضویت شرکت ها از سراسر دنیا مورد بررسی قرار گرفت.

محمد قاسمی؛ مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور مجازی در این وبینار، گزارشی درباب سوابق کارهای صورت گرفته از طرف اعضاء وابسته جمهوری اسلامی ایران همچون میزبانی مجموعه «علیصدر» همدان از نشست سالانه اعضای وابسته در سال ۲۰۱۸ میلادی ارائه نمود. او همینطور آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تصدی پست ریاست این کمیته در نشست را مطرح و دفاعیات لازم در این خصوص ارائه شد.

در حال حاضر ۱۸ شرکت و مجموعه فعال در گردشگری کشور در مجموعه اعضای وابسته عضویت دارند و طبق اعلام سازمان جهانی گردشگری تعداد اعضاء وابسته از مرز ۵۰۰ شرکت فراتر رفته است.

سازمان جهانی گردشگری بعنوان آژانس وابسته به سازمان ملل متحد و همسو با اهداف تعیین شده از طرف این سازمان مسئولیت ترویج و تبلیغ گردشگری پایدار و مسئولانه را در سراسر جهان به عهده دارد.

مجموعه اعضای وابسته سازمان ملل از شرکت هایی تشکیل شده است؛ در زمینه های گوناگون همچون آموزش گردشگری، شیوه های نوین ساخت و بهره برداری از اماکن اقامتی، پذیرایی و تفریحی، سازندگان وسائل مورد نیاز در کلیه زیرساخت های در رابطه با گردشگری و صدها حوزه دیگر با ایجاد شبکه های ارتباطی موثر میان خود از تجربیات یکدیگر به شکلی موثر استفاده می نمایند.

در کمیته اعضای وابسته از هر شش منطقه سازمان جهانی گردشگری یک عضو حضور دارد و جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از منطقه جنوب آسیا در این جلسه شرکت کرده است.

نشست کمیته اعضاء وابسته سازمان جهانی گردشگری در این دوره با حضور نمایندگانی از کشورهای آذربایجان، ساحل عاج، چین، جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی و نیز رئیس هیئت مدیره اعضای وابسته، رئیس دپارتمان اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری و مشاور حقوقی سازمان هم زمان با برگزاری نشست شورای اجرایی انجام شد.منبع:

1399/06/30
22:06:47
5.0 / 5
1821
تگهای خبر: آموزش , پایتخت , تبلیغات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر