بخشودگی كامل اجاره بهای اماكن و فضاهای گردشگری تا اختتام ۹۹

بخشودگی كامل اجاره بهای اماكن و فضاهای گردشگری تا اختتام ۹۹

لذت سفر: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تصویب بخشودگی كامل اجاره بهای اماكن و فضاهای گردشگری واگذارشده این وزارتخانه به بخش خصوصی تا آخر سال 99 آگاهی داد.


به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا، علی اصغر مونسان اعلام نمود: در جلسه هیئت دولت که عصر روز گذشته (یکشنبه ۱۶ شهریور) برگزار شد، مصوبه بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده از طرف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بخش خصوصی تا آخر سال جاری توسط هیئت وزیران تصویب گردید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و لطمه دیدن خیلی از کسب وکارها در بخش گردشگری از دولت درخواست کرده بودیم تا این بخشودگی تا آخر سال جاری ادامه پیدا کند.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در گفت و گو با میراث آریا اظهار داشت: برمبنای برآوردهایی که انجام دادیم میزان خسارت های واردشده به بخش گردشگری ناشی از شیوع ویروس کرونا تا مرداد ۹۹ حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است که تعداد بیکاران را نیز در این بخش افزایش داده است.
مونسان اشاره کرد: برای پشتیبانی از بخش گردشگری در دوران شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خودرا انجام می دهیم تا به بخش خصوصی کمک نماییم.
معاونت گردشگری نیز برمبنای دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن پیشنهاد و پیگیری مستمر حمایت های دولتی از بخش خصوصی حوزه های گردشگری و صنایع دستی، کمک ها و حمایت هایی را که در قالب اختیارات وزارتخانه در کاهش هزینه های بخش خصوصی مؤثر بوده را طی بخشنامه های مختلف انجام داده است.منبع:

1399/06/20
22:59:46
5.0 / 5
2015
تگهای خبر: شهر , صنایع دستی , فرهنگی , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر