با ارسال نامه ای به وزیر میراث فرهنگی ابراز شد

تمجید و دعوت دبیركل جهانی گردشگری از ایران

تمجید و دعوت دبیركل جهانی گردشگری از ایران

به گزارش لذت سفر دبیركل سازمان جهانی گردشگری طی نامه ای به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اقدامات دولت جمهوری اسلامی ایران، هنگام شیوع كووید۱۹ تمجید و از این كشور برای حضور در صد و دوازدهمین نشست شورای اجرایی UNWTO درگرجستان دعوت بعمل آورد.زوراب پولولیکاشویلی طی نامه ای از تلاشهای سازنده دولت ایران هنگام شیوع کووید۱۹ قدردانی کرد و اظهار داشت: مجموعه اقداماتی که وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران مطابق با دستورالعمل ها و سفارش های UNWTO به عمل آورده، بعنوان اقدامی مؤثر در کاهش تائیر این بحران برگردشگری، شایسته تمجید است.

او با ارج نهادن و حیاتی دانستن حضور علی اصغر مونسان بر مسند این وزارتخانه، اضافه کرد: میان همه بخش های اقتصادی، گردشگری سخت ترین ضربه را خورده و تاثیر ویرانگر این بحران، هزینه های سنگینی روی معیشت مردم و تلاش هایمان برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار گذاشته است.

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در ادامه خطاب به مونسان، اظهار داشت: همانگونه که شاهد بازگشایی آهسته و با احتیاط در جهان هستیم، چنانچه جناب عالی هم به درستی اشاره کردید، گردشگری داخلی در این راه بازیابی، پیشگام خواهد بود. در همین راستا، سبب مسرت است که فعالیت UNWTO به رهبری کمیته جهانی بحران گردشگری، برای نهاد تابعه جنابعالی در شروع مجدد فعالیتهای گردشگری به روشی امن، یکپارچه و مسئول مفید بوده است. اقدامات مندرج در نامه جناب عالی را، UNWTO به دقت مرور کرده و هرگونه مساعدتی را برای پشتیبانی از این تلاش ها عرضه می کند.

به گزارش میراث آریا، وی در این نامه مجدداً از مونسان برای حضور در صد و دوازدهمین نشست شورای اجرایی UNWTO که ۱۵ تا ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (برابر با ۲۵ تا ۲۷ شهریورماه سال جاری) در تفلیس گرجستان برگزار می شود، دعوت کرد و اضافه کرد: این نشست یکی از اولین جلسه های حضوری UNWTO بوده و سبب افتخار این جانب است تا در آن جا به جناب عالی خوشامد بگویم.منبع:

1399/04/05
23:27:40
5.0 / 5
2653
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر