پیشنهاد باستان شناسانه برای قدردانی از كادر درمانی

پیشنهاد باستان شناسانه برای قدردانی از كادر درمانی

لذت سفر: جامعه دیرینه شناسی ایران پیشنهاد كرد با اختتام وضعیت كنونی كشور، تسهیلاتی مانند بازدید از مكان های تاریخی و گردشگری برای مجموعه سلامت و درمان كشور درنظر گرفته شود.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، جامعه دیرینه شناسی ایران در نامه ای خطاب به علی اصغر مونسان - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی – با اشاره به کوشش های مجموعه سلامت و پزشکی کشور در دو ماه گذشته، نوشت: «مجموعه سلامت و درمان کشور خصوصاً پرستاران و پزشکانِ بیمارستان­ ها و آزمایشگا­ه­ ها در دو ماه گذشته در خط نخست نبرد مبارزه با بیماری همه­ گیر کرونا قرار داشتند و فشارهای سنگین جسمی و روحی این نبرد آنها را در شرایط دشواری قرار داده و سبب فرسایش و کاهش تاب و توان آنان شده است.
بر همه ما لازم است که آنان را در این دشواری تنها نگذاشته و یاریگرشان باشیم. بنا بر این و به جهت جایگاه وزارتخانه در سرپرستی و اداره امور میراث فرهنگی و گردشگری کشور، پیشنهاد می­ نماییم برای انرژی­ بخشی و به پاس همه تلاش­های این مجموعه باارزش که فداکارانه و بی­ باکانه به خدمت هموطنان خود مشغولند، بعد از اختتام این بیماری سهمگین، تسهیلاتی چون بازدید از مکان­ های تاریخی و گردشگری که زیر نظر وزارت خانه فعالیت دارند، در اختیار آنها قرار گیرد.
«جامعه باستان­ شناسی ایران» بعنوان تشکلی مردم­ نهاد نیز آمادگی دارد توان و دانش تخصصی خود و اعضایش - بعنوان کارشناسان و متخصصان میراث فرهنگی و تاریخی کشور - را برای معرفی و شناساندن میراث تاریخی و تمدنی این سرزمین به مجموعه سلامت کشور هر زمان و مکان که دانشگاه­ و دانشکده های علوم پزشکی لازم بدانند، صادقانه در اختیار قرار دهد تا بدانند فداکاری­ ها و بی­ باکی­ های آنان فراموش شدنی نیست.»


منبع:

1399/02/06
14:02:45
5.0 / 5
3667
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر