تهیه پروتكل سلامت محیط كار موزه ها در مقابل كرونا

تهیه پروتكل سلامت محیط كار موزه ها در مقابل كرونا

لذت سفر: «تهیه پروتكل سلامت محیط كار در موزه ها، بمنظور پیش گیری از كرونا با همكاری پژوهشكده حفاظت و مرمت آثار فرهنگی- تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در حال انجام می باشد.»


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، «اجرای این پروتكل در اولین گام به بررسی سلامت محیط كار در موزه های كشور می پردازد. همین طور سیاست های كلی موزه ها در حین مواجهه با یك بیماری همه گیر جهانی از مرحله پیش شروع پاندمی تا بعد از بحران، معرفی ویروس كووید۱۹، ارائه تاریخچه ای از بیماری و شرایط انتقال و راه های حفاظت فردی افراد در مقابل بیماری قسمتی از این پروتكل است.
همین طور مروری بر بهداشت كاركنان و سیاست های اداری در مقابله با بیماری (برخود كارفرمایان با كاركنان، سیاست های بهداشتی در محیط و راهكارهای درباب برگزاری جلسات)، مروری بر سیاست های پاكسازی محیط های موزه ای در مواقع مواجهه با بیماری، سیاست های نگهداری آثار در موزه ها در تعطیلی های طولانی مدت و استفاده از روش های دیجیتال برای حفظ ارتباط با مخاطبان در زمان تعطیلی موزه ها از موارد دیگری است كه در تهیه پروتكل یاد شده بررسی خواهد شد.
متن اصلی پروتكل سلامت محیط كار بعد از اولین اجرا در موزه ملی ایران در سایت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری جهت استفاده عموم قرار خواهد گرفت.
منبع:

1399/02/04
19:54:44
5.0 / 5
3492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر