نزدیك به ۲ میلیون بازدید مجازی از پرادو در دوران تعطیلی

نزدیك به ۲ میلیون بازدید مجازی از پرادو در دوران تعطیلی

لذت سفر: بازدید مجازی از موزه «پرادو» واقع در اسپانیا به حدود 2 میلیون نفر رسیده است؛ البته این آمار بازدیدكننده مرهون برنامه ای با عنوان «پرادو با شما» است كه مجموعه ای از فعالیت در شبكه های اجتماعی و وب سایت این موزه را بمنظور حفظ ارتباط با مخاطبان دربرمی گیرد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا و به نقل از آرت دیلی، موزه «پرادو» از دوازدهم «مارس» تابحال به علت شیوع ویروس «كرونا» تعطیل بوده است.
مطالب در رابطه با منابع آموزشی دانش آموزان و دانش جویان نیز پربازدیدترین محتوای سایت این موزه در دوران قرنطینه محسوب می شوند. آمار بازدیدكنندگان مجازی از سایت موزه «پرادو» در مقایسه با ماه فوریه، ۲۵۸ درصد افزایش داشته است.
شهروندان اسپانیا، ایتالیا، مكزیك، روسیه و آرژانیتن آمار بیشترین بازدید مجازی از این موزه در دوران قرنطینه را به خود اختصاص داده اند.
وب سایت موزه «دل پرادو» اسپانیا با فراهم كردن امكان بازدید از ۱۰ هزار اثر هنری بیش از ۱۸۰۰ هنرمند و امكان دسترسی به اسناد مختلف در نوع خود بی نظیر شمرده می شود.
تابحال ۱۶۳، ۰۲۷ نفر در اسپانیا به ویروس «كرونا» مبتلا شده و ۱۶، ۶۰۶نفر هم در اثر مبتلاشدن به این ویروس جان خودرا از دست داده اند.
منبع:

1399/01/24
22:43:12
5.0 / 5
3784
تگهای خبر: آموزش , سایت , شهر , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر