ولی تیموری اعلام كرد

بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هزینه سفر به مسافران برگردانده شد

بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هزینه سفر به مسافران برگردانده شد

به گزارش لذت سفر معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هزینه سفر هموطنان از جانب فعالان گردشگری عودت داده شد.
به گزارش لذت سفر به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ولی تیموری با اشاره به این خبر اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا با همكاری و همراهی مدیران و كاركنان تأسیسات گردشگری تا كنون بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان از وجوه پرداختی توسط مردم و گردشگران، حسب درخواست آنان برای لغو سفرهای خود، برگردانده شده است.
وی بیان نمود: شرایط اقتصادی خاص فعالان گردشگری را هم در این مقطع مدنظر قرار داده و در صورت امكان به جای دریافت نقدی وجوه خود، سفر را به زمان مناسب تری موكول كنند. با این وجود تأسیسات گردشگری با رعایت اخلاق حرفه ای، دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی از جانب وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را با دقت و جدیت عمل كنند.
وی همینطور همراهی لازم با مردم و مسئولین كشور برای عبور از این مقطع حساس را لازم و ضروری اعلام نمود.
تیموری در انتها سازوكار ملی اعلام شده همچون استمهال تسهیلات بانكی، مالیات، حق بیمه كارفرمایی و همینطور قبوض حامل های انرژی فعالان و تأسیسات گردشگری همچون حوزه گردشگری مؤثر اعلام نمود كه بزودی با تكمیل آن مسیر عبور از این بحران ترسیم می شود.

1398/12/15
22:07:15
5.0 / 5
4189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر