توسط وزارت میراث فرهنگی؛

جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی اعلام گردید

جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی اعلام گردید

لذت سفر: وزارت میراث فرهنگی جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی را اعلام نمود.به گزارش لذت سفر به نقل از مهر، وزارت میراث فرهنگی اخیرا جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی را اعلام نموده كه براین اساس به كارگاه هایی كه لوله كشی گاز ندارند، سوخت گرمایشی داده می شود.
این كار منوط به این است كه مشخص شود رشته های صنایع دستی هركدام چه سوختی و به چه مقدار نیاز دارند. در این راستا مقرر شد دفتر فناوری اطلاعات وزارت میراث فرهنگی این اطلاعات را روی سامانه ای كه منتج به صدور مجوزهای صنایع دستی می شود، وارد كند؛ همین طور یك وب سرویس برای ارتباط مشترك وزارتخانه با شركت ملی پخش فرآورده های نفتی برقرار شود.
در همین راستا برای برخی كارگاه ها مثل سفالگری و شیشه گری سنتی و رشته های مشابه، «سوخت فرآیند تولید» تخصیص پیدا كرد و برای برخی از رشته ها سوخت فرآیندی مانند باتیك و چاپ قلمكار در نظر گرفته شد. معاونت صنایع دستی آذربایجان شرقی در سال های پیش در یك اقدام خودجوش این سهمیه را برای باتیك كاران شهر اسكو بوسیله وزارت محترم صمت تامین می كرد.
در حال حاضر، معاونت های صنایع دستی ۳۱ استان بعنوان ناظر بر این مساله معرفی شده اند تا متقاضی وقتی به سامانه تجارت آسان بازگشت و ثبت نام می كند، با تأیید معاون صنایع دستی استان به سامانه شركت ملی پخش فرآورده های نفتی معرفی و سوخت به آنها بر طبق این تأییدیه تخصیص داده شود. این سوخت فقط سوخت مایع یعنی نفت و گازوئیل است و ارتباطی به سوخت بنزین خودرو ندارد.
متقاضیان واجد شرایط می توانند از شروع بهمن ۹۸ با مراجعه به سامانه الكترونیك ذكرشده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


منبع:

1398/10/27
19:10:14
5.0 / 5
5559
تگهای خبر: تولید , ثبت , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر